At Yarışlarında Galoplar

Atların daha önceki yarışlarındaki derecelere bakıp at yarışı oynamak at yarışı severlerin düştüğü en büyük hatalardan birdir . Daha önceki yarış dereceleri kadar atların çalışmalarda yaptığı dereceler başka bir deyişle galoplar da önemlidir ama yinede  galoplara da bakarak at yarışı oynamak yanlıştır.

Fakat oynamak istediğiniz atı  seçmeden önce galoplarına da bakmanız büyük önem taşıyor. Son  yarışlarında kötü neticeler alan ama galoplarında zımba gibi olan atların yarışlarda kötü netice almasının nedeni  sert gruplarda koşuyor olduğundan dolayı olabilir.

Bu nedenle iyi bir kümede  bulduğunda galoplarına göre bir anda formunu ispat eder ve yarışı kazanır. Galopları gerçekleştireceğiniz değerlendirmeler içinde kesinlikle bir faktör olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Şampiyon bir safkan dahi galoplarında formsuz ise yarışlarda da kötü koşabilir.

Biliyor musunuz?:Reklamlara bir kez tıkladığınızda tahminleri ücretsiz olarak paylaşmaya devam edebilmemiz için bize ufak bir katkı sağlayacaksınız.
Herkese Altılı Ajans olarak başarılar dileriz.
Tahminler yayınlandığında ücretsiz bildirim almak istiyorsanız sağ altta bulunan "ZİL" simgesine tıklayarak "BİLDİRİMLERİ AL" yazısına basabilirsiniz. Bu özellik için telefon veya bilgisayarınızda Google Chrome kullanmanızı öneriyoruz.
Web sitemize destek olmak için tahminleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Post Author: OK Editör