AT YARIŞLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

Coronavirüs salgını nedeniyle ertelenen at yarışlarının ne zaman başlayacağı at yarışı severler tarafından oldukça merak edilen konular arasında. Peki at yarışları ne zaman başlıyor ?

Türkiye Jokey Kulübü’nün bünyesinde bulunan hipodromlarda önce yarışların seyircisiz olması kararı daha sonra at yarışlarına bir süre ara verildiği açıklanmıştı. At yarışlarına verilen aranın ne kadar süreceği, yarışlara tekrar ne zaman başlanacağı yarış severler tarafından oldukça merak ediliyor.

At yarışlarının ne zaman başlayacağı ile ilgili yeni herhangi bir açıklama gelmedi. Sosyal izolasyon için alınan önlemler gereği ertelenen yarışların hangi tarihe ertelendiği belli olmamakla birlikte ileri bir tarihe ertelendi.  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bu konuyla ilgili tarihle ilgili herhangi bir karar alınmadığını, corona virüs seyrine göre karar alacaklarını açıkladı.

At yarışlarının ne zaman başlayacağıyla ilgili tarih yayınlandığında sizinle tekrar paylaşıyor olacağız…

Biliyor musunuz?:Reklamlara bir kez tıkladığınızda tahminleri ücretsiz olarak paylaşmaya devam edebilmemiz için bize ufak bir katkı sağlayacaksınız.
Herkese Altılı Ajans olarak başarılar dileriz.
Tahminler yayınlandığında ücretsiz bildirim almak istiyorsanız sağ altta bulunan "ZİL" simgesine tıklayarak "BİLDİRİMLERİ AL" yazısına basabilirsiniz. Bu özellik için telefon veya bilgisayarınızda Google Chrome kullanmanızı öneriyoruz.
Web sitemize destek olmak için tahminleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Post Author: OK Editör