At Yarışında Doğru Bütçe ve Kupon 

Ne kadar analiz ve değerlendirme yaparsanız yapın sonuç olarak bulacağınız atlar ile yapacağınız altılı ganyan kuponu bütçenize uygun olmak zorundadır.

Bu nedenle altılıyı hissetmeniz gerekir ve herhangi bir koşuda tek atmak için öncelikle yukarıdaki at yarışları için önerileri ve ipuçlarını yeniden gözden geçirip hangi atın sizin için daha şanslı yada güçlü olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

Zaman zaman bütçenizi aşan altılı kuponları olacaktır. Bu gibi durumlarda hazırladığınız kupona çok güveniyorsanız kendinize bir ortak bulmaya çalışın ve  kupondan at çıkartarak maliyeti düşürmek yerine bir ortak yol bulup maliyeti yarı yarıya ya da daha fazla ortağa bölmelisiniz.

 

Biliyor musunuz?:Reklamlara bir kez tıkladığınızda tahminleri ücretsiz olarak paylaşmaya devam edebilmemiz için bize ufak bir katkı sağlayacaksınız.
Herkese Altılı Ajans olarak başarılar dileriz.
Tahminler yayınlandığında ücretsiz bildirim almak istiyorsanız sağ altta bulunan "ZİL" simgesine tıklayarak "BİLDİRİMLERİ AL" yazısına basabilirsiniz. Bu özellik için telefon veya bilgisayarınızda Google Chrome kullanmanızı öneriyoruz.
Web sitemize destek olmak için tahminleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Post Author: OK Editör